11000

Osób zapisanych do tej pory!

Prosimy Was – zapoznajcie się dokładnie z informacją dotyczącą wyjazdu na mecz do Warszawy w dniu 2.05.2019 r. Przeczytajcie dokładnie te info nawet dwa razy ze zrozumieniem, żeby nie było zbędnych pytań.

BILETY

W NIEDZIELE I PONIEDZIAŁEK MOŻNA ODBIERAĆ WEJŚCIÓWKI NA FINAŁ❗️

Przeczytajcie uważnie i dostosujcie się do wskazówek!

BILET ODEBRAĆ MOŻNA TYLKO Z VOUCHEREM!

Voucher na pociąg zostaje u kibiców i ten voucher należy będzie pokazać przy wejściu na peron przed odjazdem.

Vouchery na sam bilety będziemy zabierać❗️

Można za kogoś odbierać bilety.

Najlepiej byłoby, gdyby jedna osoba odbierała dla całej grupy, którą zapisywała❗️

Bilety można odbierać tylko w tych punktach, w których się zapisywano - godziny otwarcia podane są poniżej❗️

Jedynym termin w którym można odebrać bilety jest niedziela i poniedziałek. Nie będzie innych terminów❗️

JAGIELLOŃCZYK - niedziela: 10:00 do około 17:00, poniedziałek: 9:00 - 18:00

JAGA SKLEP - niedziela: 9:00 - 13:00, poniedziałek 9:30 - 17:30

JAGA FANS SHOP - niedziela:13:00 - 18:00, poniedziałek: 15:00 - 20:00

JAGA PIZZA - niedziela 13:00 - 18:00, poniedziałek 15:00 - 20:00

POCIĄGI:

Znamy szczegóły odjazdów i powrotów specjali oraz ustaliliśmy pewne zasady, które każdy musi zaakceptować. Najważniejsze jest to, że każdy jedzie pociągiem, na który wykupił sobie miejscówkę.
Wszystkie pociągi będą podstawione na peronie IV Dworca w Białymstoku,, który tego dnia będzie tylko dla Kibiców Jagi. Przed wejściem na peron sprawdzane będą Vouchery, po to by wyłapać „oszustów” co zapisali się na bilet a chcą jechać specjalem.

Pierwszy startuje pociąg D, czyli wszyscy Ci kibice, którzy zapisywali się w „Jaga Pizza” na Warszawskiej 39. Podstawienie pociągu nastąpi o godzinie 8:40, a odjazd zaplanowany jest na 9:10.

Drugi wyruszy pociąg A, czyli kibice którzy zapisali się w „Jagiellończyku”. Podstawienie pociągu na peron IV nastąpi o 9:50, a odjazd zaplanowany jest na 10:20.

Trzecim będzie pociąg B - zapisani w „Jaga Sklepie”. Zaplanowane podstawienie na peron o godzinie 11:10 a odjazd w stronę Warszawy o 11:40.

Ostatnim pociągiem będzie pociąg C, kibice zapisani w Jaga Fan Shopie, który na peron podstawiony będzie o 11:50, a odjazd nastąpi o 12:10.

Nie ma żadnych rezerwacji i wsiadania do pociągów na bocznicy. Ustalone zostało, że wszystko co mamy, będzie wrzucone do pociągu z peronu.

Powrót do Białegostoku zaplanowany jest w godzinach 0:00 – 1:10. Ze stacji Warszawa Wschodnia odjeżdżać będą tak jak wyruszały z Białegostoku – pociąg D, A, B , C. Nie bądźcie dziady i nie pchajcie się nie do swoich pociągów.

W każdym z pociągów będzie po kilka grup ogarniających wyjazd. Osoby, które zerwą hamulec bezpieczeństwa czekają surowe konsekwencje !! Pamiętajcie, że zatrzymanie jednego składu spowoduje, że następne mogą już nie dojechać !!!

PAMIĘTAJCIE O BILETACH NA MECZ ! by zabrać je ze sobą. Pod stadionem nie będzie żadnych rezerwowych kas, gdzie można byłoby wydrukować replikę biletu na spotkanie. Kto zapomni wejściówki – zostaje pod stadionem.

W pociągach specjalnych nie zostawiamy żadnych rzeczy. Nikt nie będzie tego pilnował i nikt za to nie odpowiada. Ponadto, na stadion nie można wnosić plecaków.

Pod stadionem będą Food Trucki, czyli punkty gastronomiczne z jedzeniem dla Kibiców, które działać będzie od rana do ostatniego naszego kibica.

Z dworca Warszawa Wschodnia na Stadion Narodowy przejedziemy podstawionymi autobusami. Powrót na Dworzec taki sam.

W drogę powrotną do Białegostoku wyruszymy ze Wschodniej o : - pociąg D – 21:30 - pociąg A – 21:55 - pociąg B – 22:25 - pociąg C – 22:55

SAMOCHODOWI

Spotkanie wszystkich Kibiców wybierających się w własnym środkiem transportu na finał PP , zaplanowane jest na 8:30 na parkingu Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Wyjazd w stronę stolicy nastąpi około godziny 9:15. Pamiętajcie o utrudnieniach przy wyjeździe z Białegostoku oraz o tym, że wszyscy muszą być pod Stadionem Narodowym najpóźniej o 13:30. Jedziemy razem jedną grupą od Białegostoku do Warszawy i z powrotem tak samo.

BILETY

Walczymy by otrzymać je jak najszybciej. Pojawiła się opcja, że sami pojedziemy po nie do drukarni w Bytomiu, gdy będą tylko gotowe, tak by nie czekać na przesyłkę od kuriera.
Jak tylko trafią do Białegostoku to ruszymy z wydawaniem wejściówek. Możliwe, że będzie to od niedzieli.

Pamiętajcie - WSZYSCY W PASIAKACH!